خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید. 

http://file-folder.ir/1397/01/22/دانلود-کتاب-نظری…شاوره-و-روان-درم/
شرح مختصر:

محصول مورد نظر شامل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف جرالد کوری و ترجمه ی دکتر یحیی سید محمدی می باشد که با فرمت PDF در ۸۳ صفحه با کیفیت عالی حاوی نکات کلیدی ویژه جمع بندی امتحان، کنکور کارشناسی ارشد و دکترا در اختیارتان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری ترجمه یحیی سید محمدی

۸۳ صفحه به صورت کامل، PDF وآماده پرینت

 

ÙتÛج٠تصÙÛØ±Û Ø¨Ø±Ø§Û Ú©ØªØ§Ø¨

 

این کتاب توسط پروفسور جرالد کوری در سال ۲۰۰۹ با ۵۳۹ صفحه منتشر شده است. این کتاب برای درس مشاوره و رواندرمانی دوره لیسانس و بالاتر رشته های روانشناسی، مشاوره و حرفه های سلامتروان در اکثر کشور های جهان به عنوان یک منبع اصلی و کاربردی به شمار می رود. جرالد کوریشخصیت بسیار معروفی در نظریه های رواندرمانی است که تقریبا تمام درمانگران با نام و آثار وی آشناهستند. سبک نگارش این نویسنده و ساختار کتاب وی باعث شده که این اثر به ویراست هشتم برسد.

در این کتاب مفاهیم و کاربست های اساسی نظامهای درمانی امروزی بررسی شده و به مسایل اخلاقی و حرفه ای در کاربست مشاوره پرداخته شده است. هدف این کتاب آن است که به دانشجویانآموخته شود تا خردمندانه از بین این نظریه ها و فنون گوناگون انتخاب خود را انجام دهند تا به آنها کمک شود که سبک خاص خود را در مشاوره به وجود آورند. امید است این کتاب ارزشمند و غنی درزمینه رواندرمانی مورد استفاده همه علاقه مندان و مشاوران و رواندرمانگران قرار گیرد.

 


/ 0 نظر / 54 بازدید