پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته دکتر راعی

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://file-folder.ir/1397/01/27/فصل-چهارم-کتاب-م…سرمایه-گذاری-پیش/ ‎شرح مختصر:

فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته دکتر راعی با فرمت پاورپوینت

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویانفر با عنوان بهینه سازی پرتفوی مدل مارکویتز می باشد که در حجم ۵۰ اسلاید قابل ویرایش همراه با تصاویر و توضیحات بسیار کامل تهیه و تدوین گردیده است که می تواند جهت ارائه در کلاس (به عنوان سمینار یا کنفرانس) درسهای مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته، مدیریت سرمایه گذاری و ریسک مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته تألیف دکتر رضا راعی و دکتر احمد پویان فر از جمله منابع مهم درسهای مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته، مدیریت سرمایه گذاری و ریسک در سطح کارشناسی ارشد رشته های حسابداری و مدیریت مالی می باشد.

پاÙرپÙÛÙت Ùص٠اÙ٠کتاب ÙدÛرÛت سرÙاÛÙ Ú¯Ø°Ø§Ø±Û Ù¾ÛشرÙØªÙ Ø±Ø§Ø¹Û Ù Ù¾ÙÛاÙÙر

 

بخشی از متن فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته دکتر راعی با فرمت پاورپوینت:

تئوری فرامدرن پرتفوی                                                     

هری مارکویتز بنیانگذار ساختاری مشهور به تئوری مدرن پرتفوی است. مهم ترین نقش این تئوری، ایجاد چارچوب ریسک - بازده برای تصمیم گیری سرمایه گذاران است. مارکویتز با تعریف کمی ریسک سرمایه گذاری، برای سرمایه گذاران در امر انتخاب دارایی ها و مدیریت پرتفوی، رویکردی ریاضی ارایه کرد. اما همان طور که مارکویتز و ویلیام شارپ نیز اذعان کرده اند، برای فرمول اصلی موجود در تئوری مدرن پرتفوی، محدودیت های مهمی وجود دارد.

تحت شرایطی خاص، می توان نشان داد که شیوه میانگین - واریانس، محاسبات و پیش بینی های رضایت بخشی از رفتار سرمایه گذار ارایه نمی کند. مارکویتز پیشنهاد کرد که مدلی بر اساس نیم واریانس، طراحی شود که به روش واریانسی، ترجیح دارد.

/ 0 نظر / 54 بازدید