جزوه روانشناسی فیزیولوژیک جیمز کالات

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید

http://file-folder.ir/1397/01/17/pdf-خلاصه-کتاب-ر…-فیزیولوژیک-جیمز/
دانشجویان و کاربران گرامی ،محصول مورد نظر شامل کتاب روانشناسی فیزیولوژیکی تالیف جیمز کالات و ترجمه ی یحیی سید محمدی می باشد که در قالب فایل pdf در۳۹۱ صفحه به همراه خلاصه ای از این کتاب بصورت جزوه دستنویس در حجم ۸۲ صفحه مناسب دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم و بویژه وزارت بهداشت تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل میتوانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

 

shop-civil.jpg

قسمتی از کتاب روانشناسی فیزیولوژیکی:

اصطلاح روانشناسی فیزیولوژیکی تاکید دارد که هدف ، ربط دادن زیست شناسی به مسایل روانش شناختی است.علم اعصاب قطعا خیلی از مسایل مربوط به رفتار را در بر دارد ولی این رشته جزئیات بیشتری را درباره آناتومی و شیمی شامل می شود.

کتاب روانشناسی فیزیولوژیکی جیمز کالات

جیمز کالات استاد روانشناسی در دانشگاه کارولینای است که روانشناسی فیزیولوژیکی را تدریس می کنند که در این زمینه کتاب و مقالات زیادی را تالیف کرده است.روانشناسی فیزیولوژیکی در مورد رفتار و فرایند های روان شناختی مثل خواب و بیداری ، سیستم عصبی ، تولیدمثل ، رفتارهای هیجانی ، کارکردهای شناختی ، حافظه و … می باشد.

فهرست مطالب:

خواب و بیداری

تنظیم درونی

رفتارهای تولید مثل

رفتارهای هیجانی

زیست شناسی یادگیری و حافظه

کارکردهای شناختی

اختلال های روان شناختی

روانشناسان فیزیولوژیکی تاکید دارند که هدف ، ربط دادن زیست شناسی به مسایل روانش شناختی است.علم اعصاب قطعا خیلی از مسایل مربوط به رفتار را در بر دارد ولی این رشته جزئیات بیشتری را درباره آناتومی و شیمی شامل می شود.


/ 0 نظر / 61 بازدید