جزوه وب کاوی ارشد دانشگاه علم و صنعت

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.


http://snfile.com/product/دانلود-جزوه-درس-وب-کاوی/


Image result for ‫جزوه درس وب کاوی‬‎

 

شرح مختصر:

دانش پژوهان گرامی در این بخش جزوه عالی درس موتور های جستجو و وب کاوی ارشد نرم افزار دانشگاه علم و صنعت با کیفیت عالی در قالب فایل pdf در حجم ۱۰۲ صفحه آماده دانلود شده است.

بخشی از متن جزوه:

این درس کلا ۳ جز دارد , این سه جز شامل: یک بحث کلی IR است که بحث information retrieval است .یک بحث کلی شامل برخی موضوعات مثل داده کاوی هم مطرح میشود . یک بحث دیگر search engine (S.E) است و یک بخش دیگرکه مرتبط به هردو است web mining (W.M) است . ما از مفاهیم web mining شروع میکنیم و سپس IR و در نهایت یکسری معیارها، تعاریف، مفاهیم و الگوریتم ها برای web mining ارائه میدهیم. به صورت کلی search engine لزوما با انجام mining همراه نبوده و بحث جداگانه است ولی الانsearch engine ها از نتایج web mining هم استفاده میکنند. ) اسلاید ۱ )

اسلاید ۲

وقتی میگوییم web mining یه چه چیزی را میخواهیم mine کنیم ؟

ما وب را مجموعه ای بزرگ از دیتا میبینیم، اگر این دیتا از وب باشد میتوانیم web mining داشته باشیم و کشف الگو و دانش از داده های در وب. با مفروضات مختلفی میتوانیم mining داشته باشیم. به طور خلاصه ما یک وب داریم متشکل از دیتا ها و ساختارها و وشبکه و ...که آنها را mine میکنیم و یک سری الگو ها و دانش را از آنها استخراج مینماییم...

 راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

 

/ 0 نظر / 61 بازدید