برترین پاورپوینت نمای دوپوسته و تحلیل ساختمان های دو پوسته(ppt):

برترین پاورپوینت:

۳۱ اسلاید

شرح مختصر:

این پاورپوینت شامل ۳۱ اسلاید میباشد,برای درس معماری همساز با اقلیم کارشناسی

ارشد تهیه و تنظیم شده است,در مورد موضوعاتی همچون,تاریخچه ی نماهای

دوپوسته,دلیل استفاده از نمای پوسته,دلیل استفاده از نماهای دوپوسته,معایب و

مزایای نماهای دوپوسته,وظیفه ی  جداره ها در گذشته و امروزه در مابین نماهای

دوپوسته,تعریف نماهای دوپوسته,طبقه بندی نماهای دو پوسته از جمله مسیر حرکت

هوا و نوع پوسته و هندسه ی حفره, و اینکه کدوم بهتر هستند و کدوم بهتر نیستند,کارایی نماهای دوپوسته در زمستان و تابستان همراه با دتیل آنها,انواع نماهای دوپوسته همراه با دتیل های ان ها که چگونه عمل میکنند,دتیل هایی از کارایی نماهای دوپوسته در سرمایش و گرمیش طبیعی,استاندارد های نماهای دوپوسته ...............

دوستان اگه دنبال این پروژه هستید بهتون قول یدم با ارائه ی این پاورپوینت بهترین ارائه در کلاس را خواهید داشت...

 نمای دو پوسته ای

یک نمایه دو لایه (انگلیسی: Double-skin facade) است که در منچستر ساخته شده است، لایه قهوه‌ای بیرونی به وسیله یک داربست به لایه سفید داخلی وصل شده داربست یک فضای عبور و مرور بتن هر دو لایه بردی بارگیری، سایه خورشیدی و تعمیرات ایجاد می‌کنند.

نمایه دولایه شامل دو لایه می‌باشد که یک فضای خالی جریان هوا بین آنها وجود دارد. بادگیری این حفره می‌تواند بصورت طبیعی یا با پنکه و مکانیکی صورت گیرد، جدا از در نظر گیری نوع حفره خالی بین دو لایه مقصد ورود باد به شرایط هوایی و نحوه استفاده، مکان و زمان استفاده از ساختمان و استراتژی HVAC بستگی دارد.

پوشش شیشه‌ای می‌تواند تک جداره یا دو جداره با فاصله بین بیست سانتی‌متر تا دو متر باشد، معمولاً برای محافظت و خارج کردن حرارت در دوره‌های هوایی سرد یک سری وسایل خورشیدی در داخل حفره جایگذاری می‌کنند.

 

نمونه موردی

دوتا از ساختمانهایی هستند که از این روش نمای دو لایه استفاده کرده‌اند، هر دو این ساختمانها محیط زیستی با توجه به در نظر گیری سایز ساختمان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. پنجره‌های مثلث شکلی بر روی پوسته خارجی ..........

 

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://file-folder.ir/1396/06/07/برترین-پاورپوینت…-دوپوسته-و-تحلیل/ ‎